در راستای اجرایی سازی سند راهبردی نخبگان :
تفاهم نامه همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان به امضا رسید

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان؛ چهارشنبه مورخ 12 شهریورماه 99 جلسه عقد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان اصفهان و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان با حضور مسئولین دو سازمان در دفتر بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار شد.

بر اساس این گزارش تفاهم نامه همکاری به منظوراجرایی سازی سند راهبردی نخبگان و  ارتقای سطح تعامل بنیاد و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان، در جهت استفاده از ظرفیت نخبگان استانی و ملی در راستای تبیین آینده پژوهی اقتصاد استان، شناسایی و عارضه یابی مشکلات موجود فعالان اقتصادی و همچنین ارتقای سطح توانمندی  های به روز فعالین در حوزه صنعت، معدن، کشاورزی، تجارت و خدمات استان اصفهان  و کمک به ایجاد سازوکار لازم برای ارائه پیشنهادات و راه‌حل‌های ممکن در جهت رفع مشکلات  و بهبود شاخص های محیط کسب وکار تنظیم و امضا گردید.
در این دیدار که با حضور دکتر منصور شریعتی رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان و مهندس منصور اعتباری  برگزار شد؛ دکتر منصور شریعتی رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان در ابتدای جلسه ضمن اشاره به لزوم اولویت‌دهی به استفاده از نخبگان و ایجاد فرصت فعالیت برای نخبگانو استعداد های برتر در کشور افزود: اینکه صنایع و شرکت های ما متوجه شوند که برای پیشرفت نیاز به جذب استعدادهای برتر و نخبه دارند. نشان پیشرفت جامعه و میل به توسعه می باشد.
در این دیدار مهندس اعتباری مدیر شبکه پژوهش و فناوری استان نیز آمادگی خود را جهت اجرایی سازی سند راهبردی نخبگان در استان و مفاد تفاهم نامه اعلام نمود.
در پایان این دیدار تفاهم نامه همکاری مشترک توسط مدیر شبکه پژوهش و فناوری استان و رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان امضا شد.
از سرفصل برنامه های مد نظر طرفین در این تفاهم نامه می توان به؛ استفاده از ظرفیت نخبگان بین المللی خارج از کشور و سرآمدان برای حل مسائل و مشکلات استان ، بهره مندی از ظرفیت نخبگان در حوزه آموزش و توسعه کارآفرینی و تربیت مربیان ، توسعه تجارت، فروش و صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان  با استفاده از ظرفیت نخبگان و سرآمدان و کارآفرینان ، انتقال دانش فنی نخبگان و سرآمدان و انجام خدمات عارضه یابی و حل مسئله با همکاری نخبگان و سرآمدان اشاره نمود.


تاریخ انتشار : 1399/06/15
کد : 163
تعداد بازدید: 204