چهارشنبه 30 بهمن 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

قابل توجه علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰
فراخوان شرکت در اینوتکس پیچ اصفهان

اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ است که برای سومین سالِ متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ‌های سراسر کشور را برگزار می‌کند.

قابل توجه علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ فراخوان شرکت در اینوتکس پیچ اصفهان اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ است که برای سومین سالِ متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ‌های سراسر کشور را برگزار می‌کند. در ادامه از استارتاپ‌های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (۲ الی ۳ استارتاپ از هر شهر) به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس 2020 و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله، استارتاپ‌ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دوره‌ی پیش‌شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم‌های پرداخت آنلاین و ...) را به منظور توسعه کسب‌وکار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت. و به تیم‌های منتخب علاوه بر کمک هزینۀ حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.
امسال برای اولین بار رقابت نهایی بین استارتاپ‌ها در قالب Battle (نبرد استارتاپی) اتفاق خواهد افتاد. در اینوتکس بتل، استارتاپ‌ها علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات خود، دوبه‌دو به بحث و مناظره با یکدیگر خواهند پرداخت تا در نهایت برترین استارتاپ‌ها از دیدگاه داوران و مخاطبان انتخاب گردد.
این رویداد با اهداف «سرمایه‌گذاری و معرفی فرصت‌های نوین سرمایه‌گذاری به صاحبان سرمایه و فرهنگ‌سازی در حوزه سرمایه‌گذاری»، «افزایش همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست‌بوم فناوری و نوآوری» و«افزایش شبکه‌سازی و تولید محتوا در این زیست‌بوم » برگزار می‌گردد.

اینوتکس پیچ اصفهان 7 اسفندماه برگزار خواهد شد
از ویژگی های رویداد اصفهان علاوه بر کارگاه آموزشی نحوه ارائه به سرمایه گذار، موارد ذیل خواهد بود: 
• حضور استارتاپهای برگزیده در مرحله مقدماتی در نمایشگاه اینوتکس 2020 
• فرصت حضور در دوره شتابدهی مخصوص اینوتکس
• امکان بهره مندی از خدمات ویژه به منظور توسعه کسب و کار و آمادگی بیشتر جهت شرکت در رقابت نهایی
• جایزه ویژه برای تیم های اول، دوم و سوم، به ترتیب 8، 5 و 3میلیون تومان
گفتنی است شرکت سنجش و دانش آیریک مجری برگزاری رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ در اصفهان می باشد و  علاقه مندان به این دست رویدادها فقط  تا 1 اسفند ماه مهلت دارند در این رویداد ثبت نام کنند.
این رویداد 7 اسفند 1398 در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزارخواهخد شد. 
علاقه‌مندان برای شرکت در بخش رقابتی رویداد اینوتکس و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://pitch.inotex.com مراجعه و یا با شماره‌ 03133931395 تماس برقرار نمایند.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر
http://pitch.inotex.com

تاریخ انتشار : 1398/11/01
کد : 95
تعداد بازدید: 178

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601