چهارشنبه 30 بهمن 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان ارائه تحلیل و نظر پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب
همایش ملی گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه‌ها برگزار خواهد شد

در همایش ملی گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه‌ها،  نقش نخبگان علمی در گام دوم انقلاب بررسی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان؛ در راستای ایجاد و افزایش حس مسئولیت‌پذیری مستعدان‌برتر در مسیر توسعه و پیشرفت کشور و همچنین زمینه‌سازی برای شبکه‌سازی نخبگان حول موضوعات و چالش‌های واقعی کشور، همایش ملی گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه‌ها، به همت دانشگاه امیرالمومنین (ع) اصفهان و مشارکت بسیج اساتید استان اصفهان و جمعی از دانشگاه‌های استان در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۸در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. 
یکی از محورهای این همایش شیوه‌های به کارگیری نخبگان علمی در گام دوم انقلاب می‌باشد. این نشست با حضور و سخنرانی چند تن از اساتید و صاحبان اندیشه دراین زمینه با هدف تبیین رسالت دانشگاه‌ها و نقش و جایگاه نیروی‌انسانی متخصص و نخبه، برگزار می‌شود.
لذا از کلیه جامعه نخبگان، سرآمدان و مستعدین برتر تحت پوشش بنیاد نخبگان استان اصفهان دعوت می‌شود. با هدف کمک به شتاب‌بخشی حرکت انقلاب و نهضت اسلامی به سوی اهداف و گفتمان ‌شدن این بحث در سطح جامعه و نخبگان، در این همایش حضور یابند.
فراخوان ارائه تحلیل و نظر پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب
از دیگر برنامه های این همایش ویژه نخبگان و استعداد های برتر، فراخوان ارسال تحلیل و نظر پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود.
در این بخش شرکت‌کنندگان در همایش می‌توانند تا حداکثر دو هفته پس از آن، تحلیل ها و نظرات مکتوب خود را برای اجرایی‌شدن بیانیه گام دوم انقلاب و شیوه‌های بهره مندی از توانمندی های نخبگان علمی در گام دوم انقلاب برای بنیاد نخبگان استان اصفهان ارسال نمایند. آثار مکتوب داوری و به بهترین آنها هدایایی تقدیم خواهد شد.
مکان برگزاری: دانشگاه اصفهان (مکان دقیق متعاقباً اعلام خواهد شد.)
زمان: چهارشنبه 2 بهمن ماه (برنامه زمان‌بندی متعاقباً اعلام خواهد شد.)

ثبت نام

تاریخ انتشار : 1398/10/25
کد : 92
تعداد بازدید: 158

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601