جمعه 16 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

شانزدهمین کارگاه طرح چرخش توانمندی ها برگزار خواهد شد
مدیریت و مهندسی زندگی فردی

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان دوره آموزشی «مدیریت و مهندسی زندگی فردی» ویژه بانوان در قالب طرح چرخش توانمندی ها برگزار خواهد شد.

شرکت در این دوره باعث توان‎افزایی بانوان برای ایجاد یک زندگی شخصی و خانوادگی، با چشم‎اندازی روشن است؛ بطوری‌که بتوان تمام فعالیت‌های روزانه‌ی زندگی را بر اساس آن طراحی و تنظیم نمود. این فعالیت‌ها شامل تمامی ساحت‌های زندگی مانند تحصیل، اشتغال، خانه‌داری، خانواده‎داری، اوقات فراغت و انواع فعالیت‌های اجتماعی می‌باشد.
در فراخوان این دوره آموزشی آمده است:
در مسیر زندگی، هر روز طرحی نو درمی‎افتد و اتفاقاتی رقم می‎خورد که تمرکز بر آن‎ها، انسان را به روزمرگی مبتلا می‎کند و از دستیابی به اهداف بزرگ بازمی‎دارد.
سرگرم شدن به جزییات زندگی، آفت نگاهها و جهان‎بینی‎های کوچک و محدود است، درحالی‎که انسان برای اهداف بلندمرتبه‎ای آفریده شده است.
تحقق هدف آفرینش انسان و دستیابی به چنین جایگاه ارزشمندی، به توانمندی‎هایی نیاز دارد که با تمرین‏ها و پیگیری‎های آگاهانه و هوشمندانه در روزمره‎ی زندگی به دست می‎آیند.
هم‎اکنون، زمینه برای کسب چنین مهارت‎هایی در یک کارگاه ویژه بصورت فشرده فراهم شده است. شما در کارگاه مدیریت و مهندسی زندگی فردی، تلاش خواهید کرد تا به چنین توانمندی‎هایی دست یابید.
شما شایسته دستیابی به زیباترین و بهترین آرزوها هستید...
همچنین شما با شرکت در این دوره و کسب مهارت‎ها، خواهید توانست:

  • برای خود و خانواده خود، چشم‎اندازی فردی و خانوادگی تعریف کنید.
  • زندگی خود را هدفمندتر اداره کنید.
  • برنامه‌ای روشن و عملیاتی برای زندگی خود طراحی و تدوین نمایید.
  • در خانواده و در اجتماع، به عنصری مثبت‎گرا تبدیل شوید.
  • ناملایمات زندگی را بهتر مدیریت کنید و اثرات آن‎ها را بر زندگی خود تا حد ممکن کاهش دهید.
  • به فردی پویا و اثرگذار در خانواده و اجتماع تبدیل شوید.

مدرس دوره: خانم زینب نوری صفا دکتری شیمی فیزیک کوانتوم و طیف سنجی از دانشگاه اصفهان، کارشناسی ارشد تفسیر قرآن مجید از دانشگاه معارف قرآن و عترت (علیهم السلام)، کارشناسی ارشد شیمی فیزیک نانو محاسباتی از دانشگاه اصفهان، مبدع طرح «اشتغال بانوان فرهیخته در شرکت‎های دانش‎محور زنانه»
زمان: سه‌شنبه‌ها به مدت 4 هفته، 5، 12، 19 و 26 آذرماه ساعت 15 الی17:30
مکان: بنیاد نخبگان استان اصفهان واقع در میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره 6)
شرکت در این دوره برای کلیه مشمولین آیین‌نامه‌های بنیاد رایگان بوده و حضور شرکت کنندگان آزاد نیز با پرداخت هزینه 200.000 ریال امکان پذیر می باشد.

لازم به ذکر است طرح چرخش توانمندی‌ها در راستای بسترسازی جهت بروز توانمندی‌ها و ایجاد هم افزایی در بین جامعه نخبگانی برنامه‌ریزی شده و دوره ها بر اساس پیشنهاد نخبگان و استعدادهای برتر برنامه ریزی و اجرا می‌شود. و لذا از کلیه مشمولین جوایز بنیاد ملی نخبگان دعوت می‌گردد تا طرح های پیشنهادی خود را در قالب کارگاه‌های آموزشی به بنیاد نخبگان استان اصفهان ارسال و یا با خانم قاسمی به شماره تماس 34717701 داخلی 5 تماس حاصل فرمایند.

 

ثبت نام


تاریخ انتشار : 1398/08/20
کد : 67
تعداد بازدید: 345

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601