یکشنبه 24 آذر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در تابستان 1398 صورت گرفت
جذب سرمایه گذار برای طرح‌های نوآورانه و فناور مستعدین برتر استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، این بنیاد در راستای اهداف خود بر مبنای سند راهبردی کشور در امور نخبگان و به منظور تسهیل جذب سرمایه بر روی کسب‌و‌کارهای ایده‌محوری مستعدین برتر استان، در طی تابستان سال جاری فراخوان جذب طرح‌های نوآورانه و فناور مستعدین جهت سرمایه‌گذاری را به منظور «برگزاری جلسات رو در‌ رو با سرمایه‌گذاران حقیقی» اعلام و اجرا نمود.

و لذا با توجه به اینکه اکثر ایده‌ها، بعلت فقدان سرمایه لازم در مرحله پروتوتایپ متوقف یا بصورت ناقص پا به عرصه رقابت می‌گذارند، بنیاد نخبگان استان اصفهان تصمیم گرفت به عنوان تسهیلگر، ارتباط بین نخبگان صاحب ایده را با سرمایه‌گذاران و سایر درگاه‌های حمایتی احتمالی، به صورت ویژه پیگیری کند.
در گام اول برای برنامه‌ریزی و فراهم آوردن چنین بستری، مستعدین و گروه‌های نخبه دارای ایده یا محصول فناورانه که برای ادامه کار نیاز به حمایت مالی و جذب سرمایه داشتند، شناسایی شدند و طرح‌های ایشان، در قالب طرح کسب و کار (Business Plan) و یا طرح توجیهی (Feasibility Study) تا آخر مردادماه دریافت شد.
در گام بعدی ارزیابی اولیه طرح‌ها با حضور صاحبان طرح و جناب آقای دکتر شریعتی رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان در روزهای انجام شد. و پس از فرآیند ارزیابی، طرح‌ها و اختراعات حائز شرایط به سرمایه‌گذارانی که از قبل اعلام آمادگی کرده بودند، معرفی و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم گردید و در انتها طرح‌های منتخب به دو تن از سرمایه گزاران ارائه شد
گفتنی است این فراخوان پایان نیافته و صاحبان ایده و طرح های صنعتی می توانند طرح های خود را در قالب طرح توجیهی یا طرح کسب و کار به آدرس Isfahan@bmn.ir ارسال نمایند (لطفاً پس از ارسال طرح، تائیدیه دریافت آن را از خانم قاسمی به شماره تماس 34717701 داخلی 5 اخذ نمائید.)

تاریخ انتشار : 1398/07/07
کد : 56
تعداد بازدید: 286

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601