چهارشنبه 26 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رویداد و فستیوال نو آوری های صنعت سنگ در تابستان ۱۳۹۸ در اصفهان برگزار می شود

به اطلاع می رساند شبکه فن بازار ملی ایران با همکاری شرکت فرابورس ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد رویداد و فستیوال نو آوری های صنعت سنگ را در تابستان ۱۳۹۸ در اصفهان برگزار نماید.

به اطلاع می رساند شبکه فن بازار ملی ایران با همکاری شرکت فرابورس ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد رویداد و فستیوال نو آوری های صنعت سنگ را در تابستان ۱۳۹۸ در اصفهان برگزار نماید. این رویداد به منظور تجاری سازی اختراعات این صنعت از طریق معامله / جذب سرمایه گذار و با حضور سرمایه گذاران و تولید کنندگان این حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. اختراعات منتخب حائز شرایط، در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم می شود.
تا کنون ۱۴ فستیوال در حوزه های تخصصی مختلف برگزار شده و بیش از ۳۰ قرارداد به ارزش بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال و چندین قرارداد در حال مذاکره دیگر از نتایج برگزاری این فستیوالها بوده است. مخترعانی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، می بایست فرم ثبت نام را از سایت فن بازار به آدرس: techmart.ir دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاریخ 31 خرداد 1398 به آدرس پست الکترونیک Isfahan@techmart.ir ارسال نمایند.

تاریخ انتشار : 1398/03/07
کد : 202
تعداد بازدید: 301

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان اصفهان محفوظ می‌باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان

تلفن: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱