سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اولین نشست از سلسله نشست‌های مستعدین برتر و مسئولین

نشست هم‌اندیشی مستعدین برتر با رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان؛ این بنیاد در نظر دارد در راستای آشنایی با مسائل، مشکلات و دغدغه‌های مستعدین و نخبگان استان و همچنین طرح نظرات، پیشنهادات و راهکارهای مستعدین برتر، اولین نشست هم‌اندیشی با حضور دکتر منصور شریعتی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان را برگزار می‌کند.
از جمله اهداف این نشست می‌توان به تسهیل در رفع موانع فعالیت‌های نخبگانی، بهبود عملکرد و خدمت‌رسانی به اجتماعات نخبگانی و توسعه تعامل بین مستعدین برتر و بنیاد نخبگان استان اصفهان اشاره نمود.
نظرسنجی از مستعدین برتر در خصوص برنامه‌های فرهنگی و برنامه‌ریزی رویدادهای فرهنگی-آموزشی سال 1398 بنیاد اصفهان، ازدیگر برنامه‌های این نشست خواهد بود.
لازم به ذکر است این نشست اولین نشست مستعدین برتر با رئیس جدید بنیاد نخبگان استان اصفهان جناب آقای دکتر منصور شریعتی خواهد بود. بنیاد نخبگان استان اصفهان در نظر دارد در برنامه‌ریزی‌های آینده، سلسله نشست‌های مستعدین برتر و دیگر مسئولین استان را برنامه‌ریزی و اجرا نماید.
مشمولین محترم تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می‌توانند با توجه به ماهیت نشست، مباحث مورد نظر خود را در فرم ثبت‌نام درج نمایند.
زمان نشست: سه‌شنبه 21 خردادماه ساعت 15 الی 17
مکان نشست: بنیاد نخبگان استان اصفهان

ثبت نام

تاریخ انتشار : 1398/02/16
کد : 197
تعداد بازدید: 830

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان اصفهان محفوظ می‌باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان

تلفن: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱