سه شنبه 11 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

قابل توجه نخبگان و مستعدین برتر استان اصفهان
بازدید مجازی از مجتمع طلای موته

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در نظر دارد با همکاری این بنیاد، بازدید مجازی از مجتمع طلای  موته را برگزار نماید.

مجتمع طلای موته در 295 کیلومتری جنوب غربی تهران و 7 کیلومتری شمال غرب روستای موته از توابع شهرستان برخوار و میمه واقع در استان اصفهان میباشد. مجتمع طلای موته در مثلثی به فاصله 60 کیلومتر واقع شده که رئوس آن از شمال شرق به شهرستان میمه  و جنوب غرب به شهرستان گلپایگان منتهی میشود . راه ارتباطی آن از طریق 7 کیلومتر جاده آسفالته به جاده اصفهان – گلپایگان منتهی میشود.
در حال حاضر  علاوه بر استخراج مواد اولیه از معادن  سنجده و چاه خاتون  بزودی از معدن چاه خاتون شرقی با ذخیره 600 هزارتن ماده معدنی  با عیار 2 گرم بر تن بهره برداری خواهد شد.  مجتمع طلای  موته در حالی  که  طی  سال های گذشته   حدود 200 کیلو گرم گرم  شمش تولید  می کرد در سال 1388 رکوردی بر جا گذاشت که بر اساس آن 341 کیلوگرم  شمش طلا  تولید شد و این امر درطی 14 سال اخیر  بی سابقه  بوده است برای تولید این میزان محصول226  هزار تن ماده معدنی با عیار متوسط حدود  2 گرم در تن مورد استفاده  قرار گرفت.

تاریخ برگزاری: سه شنبه 20 آبان ماه 1399، ساعت 14 الی 16

ثبت نام
تاریخ انتشار : 1399/08/18
کد : 193
تعداد بازدید: 439

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان، تلفن تماس: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱