چهارشنبه 26 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه ثبت‌نام برای بهره‌مندی از کمک هزینه‌ی عزیمت به عتبات عالیات

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی خود قصد دارد در سال جاری کمک‌هزینه‌ی عزیمت به عتبات عالیات را به تعدادی از دانشجویان مشمول پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت نماید.

در این خصوص توجه به نکات زیر ضروری است:
1. مبلغ این کمک‌هزینه به ازای هر مشمول، حداکثر پانزده میلیون ریال است که در صورت همراهی همسر در سفر، به حداکثر بیست میلیون ریال افزایش خواهد یافت.
2. این کمک‌هزینه به افرادی پرداخت می‌شود که در سال تحصیلی 98-1397 مشمول بهره‌مندی از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان هستند و پیش‌تر از تسهیلات بنیاد برای سفر عمره‌ی مفرده یا عتبات عالیات بهره‌مند نشده‌اند.
3. با توجه به محدودیت بودجه، ظرفیت بهره‌مندی از این تسهیلات محدود است؛ از این رو مشمولان این کمک‌هزینه پس از ثبت نام، از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.
4. هر یک از مشمولان شرایط، برای درخواست بهره‌مندی از این تسهیلات، لازم است از اول تا پنجم بهمن ماه سال جاری، پس از ورود به سامانه‌ی سینا به نشانی sina.bmn.ir درخواست بهره‌مندی از اعتبار اعزام به عتبات عالیات را در بخش ثبت درخواست > جایزه‌های فرهنگی ثبت نمایند. در این مرحله نیاز به درج مستندات هزینه‌کرد نیست و در مراحل بعدی، مدارک هزینه‌کرد، از طریق سامانه دریافت خواهد شد.
5. در سال جاری بنیاد کاروانی برای اعزام به عتبات عالیات نخواهد داشت و متقاضیان می‌توانند از طریق کاروان‌های اعزامی دانشگاه‌ها یا سایر کاروان‌های تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت، عزیمت و کمک هزینه‌ی خود را از بنیاد دریافت نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/10/24
کد : 179
تعداد بازدید: 1855

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان اصفهان محفوظ می‌باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان

تلفن: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱