پنج شنبه 29 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان شرکت در رویداد پژوهشی
بانی شو

بانی شو یک رویداد پژوهشی است، که قصد دارد اطلاعات شما را به دانش تبدیل کند، زیرا هرچند اطلاعات رکن مهم در تصمیم گیریهاست، اما زمانی موثرتر خواهد بود که مدون و تبدیل به دانش شود.

با این توصیف هر فرد اطلاعات بیشماری در اختیار دارد که می تواند تبدیل به دانش شده و با به اشتراک گذاری آن سایر افراد از آن بهرمند شوند. آیا می دانید؟ بیان تجربیات، ذکر مشاهدات ، واگویی رویدادها، شرح گزارشات علمی، ذکر خاطرات، به تصویر کشیدن خلاقیت، نوآوری، موفقیت و.... هر کدام می توانند، یکی از راههای تولید و اشتراک دانش پنهان به دانش آشکار محسوب شود. اشتراک و انتقال دانش تنها در صورتی با حداکثر اثربخشی اتفاق خواهد افتاد که از تکنولوژی مناسب استفاده شود. تکنولوژی که دانش را در هر مکان، هر زمان و به هر شکل و قالب در دسترس قرار دهد. بر این اساس بانی شو امکانی را برای شما فراهم کرده است تا از طریق یک ویدوئی کوتاه دانش خود را به اشتراک گذارید.

مزایای بانی شو

شاید همه ما بر این باور باشیم اطلاعاتی که در اختیار داریم منحصر به فرد و تنها راه برای حل مشکلات موجود است، اما اینچنین نیست زیرا اطلاعات زمانی ارزشمند است که ابتدا تدوین، سپس منتشر و به اشتراک گذاشته شود و در نهایت مورد داوری و نقد دیگران قرار گیرد تا از این رهگذر نقاط ضعف و قوت آن آشکار شود.

مهمترین مزایای بانی شو:

حذف بورکرارسی اداری برای انتشار اطلاعات و داشته های شخصی
عدم محدودیت تعداد و موضوع برای آپلود ویدئو
به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات خود در محیطی کاملا علمی
بستر سازی برای تبدیل دانش نهفته به دانش صریح
وجود بازاری برای عرضه دانش

 

ورود به صفحه بانی شو

تاریخ انتشار : 1397/09/06
کد : 169
تعداد بازدید: 194

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان اصفهان محفوظ می‌باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان

تلفن: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱