جمعه 16 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان عضویت در کانون کارآفرینی نخبگان

بنیاد نخبگان استان اصفهان در نظر دارد با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و به منظور شبکه‌سازی بین افراد همفکر و هم‌دل برای پرورش استعدادهای خود، دسترسی آسان به مشاورین خبره، دسترسی آسان به راهبر مناسب، فرصت کسب مهارت‌های عملی، فرصت فراگیری مهارت‌های اقتصادی و ... «کانون کارآفرینی نخبگان» را ایجاد نماید.

چه کسانی مخاطبین فراخوان تشکیل کانون کارآفرینی و خلق ثروت هستند:
آیا تاکنون به کارآفرینی فکر کرده اید؟ آیا علاقمند به آشنایی با مبانی کارآفرینی هستید؟ آیا می‌دانید برای شروع نیاز به یک تیم متعهد و پیگیر دارید؟ آیا می‌دانید بهترین اعضای تیم کارآفرینی شما در اطراف خودتان هستند؟
«اگر شما هم جزء افرادی هستید که برای شروع کسب وکار نیازمند دریافت مشاوره هستید، نمی‌دانید از کجا باید مجوز بگیرید، از مراحل ثبت برند یا علامت تجاری بی‌اطلاعید، از الفبای قوانین مالیاتی، مالکیت فکری، ... بی اطلاعید ... در اطراف خود، مشاورین یا افرادی که این اطلاعات را داشته یا قبلاً مسیر راه اندازی کسب و کار را طی کرده باشند ندارید و از دسترسی آسان به یک مشاوره خبره بی‌بهره‌اید. پیشنهاد می‌کنیم عضو کانون کارآفرینی شوید ....»

شرح اهداف اعضای کانون کارآفرینی
تبدیل محیط پیرامون خود به محیط خلاقانه و ثروت ساز: شما معدل 5 نفری هستید که بیشترین وقتتان را با آنها می‌گذرانید. 5 نفر اول زندگیتان، در زندگی شما خیلی موثرند و باید سعی کنید 5 نفر اول زندگی خودتان را تبدیل به افراد خلاق کنید، مطالب انگیزشی، ایده‌های الهام بخش برای آنها بفرستید و محیط پیرامونی‌تان را غنی کنید و به تدریج فرد را تبدیل به شخصیتی هم‌کلام و همفکر خود، و افراد علاقمند به فعالیتهای نوآورانه، خلاقانه و دارای ذهن پول ساز کنید.

تکثیر فرصت‌های کارآموزی
: در حال حاضر، یک گروه داوطلب تحت عنوان پویش پیشتازی در اصفهان تشکیل شده است که با مصاحبه با شرکت‌ها و مشاغل مختلف، فرصتهای کارآموزی را احصا و به رایگان در اختیار بقیه جوان‌ها قرار می‌دهند. این گروه اطلاعیه‌ها و نتایج کارهایشان را در این کانون‌ها منتشر می‌کنند تا فرصت‌های کارآموزی در اختیار همه قرار گیرد. شما نیز می‌توانید با عضویت در کانون کارآفرینی نخبگان از این فرصت ها مطلع شوید و از آن بهره مند شوید.

مشارکت در دوره‌های آموزشی: تشکیل دوره‌های آموزشی مختلف در حوزه مهارت‌های کسب و کار، از جمله دوره‌های توان 7 شهرداری، بنیاد نخبگان استان و ...

همکاری کانون با باشگاه مشاورین اتاق بازرگانی: با هدف دسترسی آسان به مشاورین کسب و کار که هر ماهه در اتاق بازرگانی استان اصفهان مشاوره ارائه می‌دهند و بهره مندی از تسهیلات به وجود آمده در سال جدید این باشگاه برای اعضای کانون.

از پاییز سال گذشته، کانون‌های کارآفرینی و خلق ثروت در اصفهان با هدف تجمیع نیروی انسانی و افراد خوش فکر و استفاده از فرصت‌های مساوی برای همه شکل گرفته است. اعضای این گروه مهارت‌های فناورانه یاد می‌گیرند و با ماموریت داوطلبانه، به رشد و نمو کانون‌های خلق ثروت کمک می‌کنند. تاکنون حدود 12 کانون در سازمان‌ها، محله‌ها و ... تشکیل شده است. جمعیت و اعضا کانون‌ها بین 50 تا 200 نفر است.

درصورت تمایل به عضویت در کانون کارآفرینی نخبگان، لطفاً فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

ثبت نام

تاریخ انتشار : 1399/02/29
کد : 122
تعداد بازدید: 395

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601