جمعه 16 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

هجدهمین کارگاه طرح چرخش توانمندی ها برگزار خواهد شد
بیان تجربیات و عوامل موفقیت و انتقال تجربیات یک شرکت دانش بنیان موفق

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان؛ وبینار با موضوع " بیان تجربیات و عوامل موفقیت" در قالب طرح چرخش توانمندی ها و به صورت مجازی، شنبه 20 اردیبهشت 99 برگزار خواهد شد.

این وبینار آموزشی در راستای بیان تجربیات، عوامل موفقیت، انتقال تجربیات یک شرکت دانش بنیان موفق و ارائه دستاوردهای شرکت در تولید محصولات مورد نیاز کشور در دوره کرونا برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
سخنران:
سخنران این وبینار مهندس نجات بخش مدیر عامل شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان می باشد. این شرکت با بهره گیری از کادری متعهد و متخصص از سال ۱۳۷۸ در زمینه ساخت دستگاه های پزشکی شروع به فعالیت نموده است. در طول این سال ها این شرکت با روند رو به رشد خود سعی در تولید محصولات با طراحی ایرانی با هدف بی نیازی کشور از محصولات مختلف پزشکی داشته است. این شرکت در سال ۱۳۷۸ با تولید اولین برانکارد حرفه ای کشور شروع به فعالیت نمود و تاکنون توانسته به موفقیت تولید ۲۰ محصول مختلف دستیابی پیدا کند.
با این حال این شرکت همچنان مطالعات و تحقیقات خود را برای خلق و تولید ایده های نو ادامه می دهد و درصدد تولید محصولات استراتژیکی همچون دستگاه های شتابدهنده خطی – که تولید آن در اختیار تنها ۳ کشور می باشد – برآمده است.
این شرکت با حضور در انواع نمایشگاه های داخلی و خارجی و تولید محصولات با کیفیت توانسته خود را به عنوان یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی کشور معرفی نماید.
این شرکت همچنین درصدد تولید محصولات استراتژیک و Hi-Tech پزشکی همچون دستگاه رادیولوژی، سی تی اسکن، دزیمتری و ... می باشد که انشاا… در آینده نزدیک معرفی خواهند گردید.

زمان: شنبه‌ 20 اردیبهشت 1399 ، از ساعت 17:30تا 19:30
شرکت در این دوره برای کلیه مشمولین آیین‌نامه‌های بنیاد از سراسر کشور رایگان بوده و حضور شرکت کنندگان آزاد نیز به علت برگزاری بصورت وبینار هزینه ای در بر نخواهد داشت و بلامانع است.
لازم به ذکر است طرح چرخش توانمندی‌ها در راستای بسترسازی جهت بروز توانمندی‌ها و ایجاد هم افزایی در بین جامعه نخبگانی برنامه‌ریزی شده و دوره ها بر اساس پیشنهاد نخبگان و استعدادهای برتر برنامه ریزی و اجرا می‌شود. و لذا از کلیه مشمولین جوایز بنیاد ملی نخبگان دعوت می‌گردد تا طرح های پیشنهادی خود را در قالب کارگاه‌های آموزشی به بنیاد نخبگان استان اصفهان ارسال و یا با خانم قاسمی به شماره تماس 34717701 داخلی 2 تماس حاصل فرمایند.

ثبت نام

تاریخ انتشار : 1399/02/13
کد : 119
تعداد بازدید: 348

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601