یکشنبه 10 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان شناسایی "سفیران امید"
شما هم سفیر امید شوید

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، طرح فراخوان و شناسایی "سفیران امید" از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

فراخوان شناسایی "سفیران امید" با همکاری بنیاد نخبگان استان و شهرداری اصفهان با هدف افزایش نشاط اجتماعی و شادی شهروندان، تقویت مسئولیت‌پذیری و مشارکت آنها و تقویت هویت و افزایش تعلق اقشار حاشیه‌نشین به جامعه شهری برگزار می‌شود.
ضرورت ایجاد بستری مناسب جهت الگوسازی از نخبگان و قهرمانان در عرصه‌های مختلف و معرفی به جامعه و تکریم آنان بر اساس کرامت انسانی، درک کاربرد الگویابی و توانایی به‌کارگیری آن در زندگی، افزایش روحیه اعتماد به نفس و روحیه خودباوری در اقشار مختلف جامعه، تقویت و توسعه رفتارهای مثبت و سازگارانه، بسترسازی برای ساختن یک شهروند مسئول و موثر در جامعه، به‌کارگیری خیران در عرصه‌های علم، دانش، فرهنگ و ورزش، اشاعه فرهنگ انفاق علمی، فرهنگی و اجتماعی، لزوم عملی شدن ایده‌ها و نقش آن در توسعه، لزوم تغییر انگاره‌ها و بسترسازی برای شناسایی و شناساندن سرمایه نمادین جامعه نیز از دیگر اهداف تعیین‌شده برای این طرح است.
علاقه مندان برای شرکت در این طرح می‌توانند تا هشتم اسفندماه با مراجعه به آدرس www.vcci.ir/safiranomid ضمن بررسی شاخص‌های عمومی و شاخص‌های اختصاصی سفیران امید در این طرح ثبت‌نام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۱۳۲۶۸۱۵۷۹ (داخلی ۴۳۳) تماس حاصل نمایند.

ثبت نام: https://vcci.ir/safiranomidتاریخ انتشار : 1399/12/03
کد : 10215
تعداد بازدید: 60

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان، تلفن تماس: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱