یکشنبه 10 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

گردشگری صنعتی
بازدید مجازی از صنایع تولیدی اصفهان مقدم

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، مرکز تخصصی توسعه کسب وکار با همکاری واحدکمیسیون های اتاق بازرگانی  در راستای توسعه کسب وکار مبتنی بر مزیت های اقتصادی بازدید مجازی از صنایع تولیدی اصفهان مقدم را برگزار می کند.

آشنایی با شرکت اصفهان مقدم
صنایع تولیدی مقدم اصفهان با مدیریت اخوان مقدم در سال 1991 در منطقه صنعتی مبارکه تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید پلاستیک، چاپ و بسته بندی محصولات مختلف آغاز کرد. این شرکت در سال 2009 توسط وزارت کار و امور اجتماعی به عنوان کارآفرین برتر انتخاب شد و عنوان “محصول برتر در تحقیق و توسعه” را دریافت کرد. همچنین این شرکت در سالهای 2007 ، 2008 ، 2009 ، 2010 و 2011 به عنوان “بخش برتر صنایع غذایی ، بهداشتی و آشامیدنی استان اصفهان” به عنوان “بخش برتر صنایع غذایی ، بهداشتی و آشامیدنی استان اصفهان” انتخاب شد. و همچنین “واحد برتر استان” توسط اداره غذا و داروی اصفهان برگزیده شد.شایان ذکر است، شرکت اصفهان مقدم یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع بسته بندی، کیف های صنعتی و پاکت در انواع مدل های مختلف در ایران است.
تاریخ برگزاری سه شنبه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۴ الی ۱۶
ثبت نام غیرحضوری از طریق پورتال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان
لازم به ذکر است بدلیل ظرفیت محدود اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می کنند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان۳۶۵۶۰۰۰۰ داخلی ۳۱۵۴ تماس حاصل فرمایید.
جهت دریافت لینک بازدید، لطفا در پورتال ثبت نام کنید.

تاریخ انتشار : 1399/11/26
کد : 10213
تعداد بازدید: 89

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان، تلفن تماس: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱