یکشنبه 24 آذر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رویداد مدیرآپ

مرکز نوآوری و کسب و کارهای نوپای اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌کند

رویداد مدیرآپ
مرکز نوآوری و کسب و کارهای نوپای اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌کند:
هدف‌گذاری رویداد آموزشی-انگیزشی »مدیرآپ 1» :
این رویداد با هدف ارتقای آموزش و ایجاد انگیزه در فضای اکوسیستم استارتاپی اصفهان و به طور ویژه بنیانگذاران و فعالان استارتاپی اصفهان طراحی شده است. در نخستین نشست این رویداد باتوجه به بررسی مشکلات استارتاپهای اصفهانی، به «مدیریت محصول» و همچنین طراحی این بخش در کسب و کارهای نوپا می‌پردازیم. در کنار این رویداد می‌کوشیم از افراد موفق در مدیریت استارتاپ‌ها برای ارائه شکستها و رسیدن به موفقیت امروزشان بپرسیم تا روشن شود که هیچ کسب و کاری بدون فراز و نشیب به جایی نخواهد رسید. همچنین، سعی میکنیم در کنار آموزش با حضور میهمانان، مشاورههای حرفهای کوتاه و رودررو برگزار کنیم.
شناسایی مخاطبان رویداد:
مخاطبان این رویداد شامل استارتاپ ها و اعضای علاقمند به فناوری و ابزارهای استارتاپی عضو اتاق بازرگانی اصفهان هستند.
با هماهنگی‌های به عمل آمده با اتاق بازرگانی اصفهان، امکان ثبت نام و حضور نخبگان و استعدادهای برتر نیز امکان پذیر می‌باشد.
محل برگزاری و زمان:
یکشنبه 12 مهرماه 1398 در سالن همایش‌های بین المللی اصفهان
آمار و ارقام:
اعضای اتاق بازرگانی اصفهان مورد هدف اطلاع رسانی حدود 3200 عضو و جامعه استارتاپی اصفهان بالای 2000 نفر
سخنرانان
حسن قاسمی نژاد، فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران هستم و از سال 1384 کار حرفه ای رو به عنوان مهندس مشاور فرآیند شروع کردم. پس از گذشت 3 سال اولین استارت آپ ام رو راه انداختم و پس از چندین تجربه موفق و ناموفق در عرصه موبایل اپلیکیشن در سال 94 وارد حوزه گردشکری شدم و سایت های travelstart.ir و trip.ir  رو راه اندازی کردم. از بهار 97 به جمع دوستان و همراهانم در علی بابا اضافه شدم و هم اکنون به عنوان مدیر ارشد محصولات علی بابا مشغولم.
خشایار پاک فر از سال 1383 در زمینه نرم‌افزار فعالیت دارم. اولین کارهای من فنی و در زمینه انیمیشن تحت وب و مالتی‌مدیا بوده است. بخش دیگری از سابقه‌ی کاری من مدیریت بیش از 120 پروژه استقرار و تولید نرم‌افزارهای سازمانی تحت وب و موبایل در شرکت چارگون، منتورشیپ استارتاپ‌ها و مشاوره در زمینه کسب و کار آنلاین و تجربه کاربری در وب‌رخ می‌باشد.از بهار 96 در شرکت سفرهای علی‌بابا مدیریت محصول انجام دادم و از زمستان 96 تا انتهای شهریور 98 مدیر گروه محصولات اقامت و مدیر سایت جاباما بودم. تمرکز من امروز روی آموزش و مشاوره در خصوص مدیریت محصول است. عضو رسمی Foundation Design Interaction و شاگرد همیشگی مسیر توسعه فردی هستم.
امیر عرفانی موسس شیپ نو (1800)، سامانه­­ هوشمند حمل و نقل کالا
شیپ نو مبتنی بر فناوری‌های نوین اطلاعاتیست که با فراهم نمودن امکان نظارت دقیق بر لجستیک کالا، اطمینان خاطری برای انواع کسب و کارها فراهم نموده تا سریع و با آسایش خیال، مرسولات خود را جابجا نمایند و از طرف دیگر هزینه‌های لجستیکی آنها را تا حد زیادی کاهش داده است. کاربران اپلیکیشن شیپ نو، تنها با انتخاب مبدا و مقصد یا مقصدهای مورد نظر و ثبت سفارش، در تمام طول شبانه روز، در کوتاه ترین زمان، مرسولات خود را توسط یکی از هزاران سفیر موتورسیکلت، وانت و کامیونتِ فعال در سطح شهر، جابجا می‌نمایند.

 

تاریخ انتشار : 1398/07/17
کد : 59
تعداد بازدید: 319

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601