فراخوان
اعلام آمادگی جذب در نهادهای دانش بنیان و فناور

نظر به مکاتبات شرکت ها و نهاد های فنی و خدماتیِ دانش بنیان، پیرامون نیاز به جذب و به کارگیری نیروهای مستعد و نخبه در مجموعه های خود، بنیاد نخبگان استان اصفهان فراخوان اعلام آمادگی جهت جذب در نهادهای دانش بنیان و فناور را ویژه مستعدین برتر استان اصفهان اعلام می دارد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، طی سال های گذشته شرکت‌ها و نهادها متعدد دانش بنیان فعال در زمینه های فنی و مهندسی، پزشکی و علوم انسانی، با این بنیاد ارتباط داشته و تمایل خود به جلب همکاری و استخدام نیروهای مستعد و نخبه را ابزار نموده اند و لذا بنیاد نخبگان اصفهان در نظر دارد به عنوان تسهیلگر، ارتباط بین مستعدین و نخبگان را با این شرکت‌ها و نهادها، به صورت ویژه پیگیری نماید.
گام اول برای برنامه‌ریزی و فراهم آوردن چنین بستری، شناسایی مستعدین برتر علاقمند به جذب در مجموعه‌های دانش‌بنیان و نهادهای فناورانه (در حوزه‌های مختلف) می باشد.
در این راستا، بنیاد نخبگان استان اصفهان از کلیه مستعدین برتر مشمول آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان، علاقه‌مند به همکاری با این مجموعه‌ها، دعوت می‌نماید از طریق فرم زیر ثبت‌نام نمایند تا درصورت وجود جایگاه شغلی متناسب با رشته تحصیلی و تخصص ایشان، به منظور مصاحبه به این شرکتها و نهادها معرفی شوند.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 34717701 داخلی 2 تماس بگیرید.
(متذکر می‌گردد این فراخوان تنها ویژه مشمولین آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان است.)

جهت ثبت نام کلیک کنید

تاریخ انتشار : 1400/10/25
کد : 20306
تعداد بازدید: 627