فرصت شغلی و امریه
درخواست نیاز به متخصص جوان در زمینه الکترونیک

شرکتی دانش بنیان فعال در زمینه الکترونیک واقع در شهر نجف آباد در نظر دارد، از میان مستعدان و مشمولان جوایز بنیاد ملی نخبگان نسبت به جذب متخصص و جوان در رشته های الکترونیک، برق، اپتیک، مکانیک، لیزر، هوافضاء کامپیوتر و نرم افزار (و سایر رشته های مرتبط) اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارامد خود، در عرصه پژوهش، توسعه و تولید با محوریت موضوعات إلکترونیک و لیزر فعالیت نموده  و با توجه به چشم انداز چند ساله و پروژه های پژوهشی و تولیدی پیش رو، این شرکت بر آن است تا با جذب نیروهای نخبه، متخصص و جوان در رشته های الکترونیک، برق، اپتیک، مکانیک، لیزر، هوافضاء کامپیوتر و نرم افزار و سایر رشته های مرتبط) از دانشگاههای معتبر، علاوه بر سرعت بخشیدن به روند پیشبرد اهداف و پروژه های خود، موجبات اشتغال زایی برای نیروهای متخصص و جذب ایشان به بدنه صنعت را فراهم نماید.

همچنین لازم به ذکر است که این شرکت توانایی جذب نیرو به صورت امریه سربازی و فراهم نمودن امکانات و مزایای دیگر از جمله سرویس ایاب و ذهاب ، تغذیه مناسب، امکانات ورزشی، حقوق عالی و ... را دارا می باشد.

جهت اعلام همکاری با این شرکت کلیک کنید

تاریخ انتشار : 1400/10/19
کد : 20304
تعداد بازدید: 55