پنج شنبه 29 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان فستيوال بازار دارايی فكری (نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی ولعاب)

فن بازار منطقه ای استان یزد با همكاري مركز فن بازار ملي ايران ، پارک علم و فناوري استان یزد ، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در نظر دارد رویداد فستيوال در زمینه نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی و لعاب در آذر ماه 1397 برگزار نمايد.

 

• اين فستيوال تخصصي به منظور تجاري سازي نوآوري هاي حوزه سرامیک، کاشی و لعاب از طريق معامله / جذب سرمايه گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمايه گذاران و توليدكنندگان صنايع سرامیک،کاشی و لعاب برگزار مي شود. 
• اختراعات حائز شرايط، پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو (B2B) فراهم مي‌شود.
• فناوراني كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم‌ ثبت‌نام و ديگر پيوست‌ها را از لینک دريافت و پس از تكميل به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا 30 آذر سال جاری (30/08/97) به آدرس پست الکترونیک Yazdfestival@techmart.ir   ارسال نمايند.
متقاضيان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت فستيوال به نشانيwww.techfestival.ir  مراجعه نموده و يا با دبیرخانه فستیوال به شماره‌ 37269816 -035 تماس حاصل نمايند.
فرم ثبت نام

تاریخ انتشار : 1397/08/30
کد : 165
تعداد بازدید: 176

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان اصفهان محفوظ می‌باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان

تلفن: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱