جمعه 15 فروردین 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در شهرستان تیران و کرون
اولین رویداد شتاب موسیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان اولین رویداد شتاب موسیر با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان و به همت مرکز علمی کاربردی تیران و کرون و در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این رویداد که با حضور دکتر منصور شریعتی رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان، دکتر بدری معاون مالی، اداری و پشتیبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهزاد رضائی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان، جمعی از مقامات استانی برگزار شد، دکتر منصور شریعتی به عنوان منتور و داور طرح های ارائه شده شرکت نموده و به داوری طرح ها کسب و کارو کارآفرینی پرداختند.
در رویداد شتاب ثروت آفرینی از گیاه موسیر، گروهی از ایده پردازان، صنعتگران و کشاورزان با هدف گسترش مزیت های نسبی مناطق و استفاده از ظرفیت ها و رفع مشکلات در کشت گیاه موسیر شرکت کردند. محورهای رویداد موسیر، برندسازی و توسعه صادرات، تولید بذر و غده گیاهی، به نژادی و فعالیت‌های علمی و ارائه ایده های ثروت آفرینی ذکر شده است.
در این رویداد کشاورزان از نیازها و ایده های خود مطالبی را بیان کردند و در مقابل صنعتگران و نخبگان نیز راه حل برای حل مشکلات موجود بیان کردند. در این رویداد سرمایه گذاران از ایده های عملی حمایت کرده و دانشگاه تسهیلگر این مسیر خواهد بود. در این رویداد ایده پردازانی در موضوعات کشاورزی و صنعت بسته بندی با ارائه ایده های کارآفرینی خود ضمن کسب مشاوره تخصصی کسب کار، مورد داوری نیز قرار گرفتند.
همچنین در پایان این مراسم از طرح های تولید گز و شکلات با طعم موسیر از شرکت دانش بنیان گز سکه اصفهان رتبه اول، تهیه specifiacationlist از دانشگاه اصفهان رتبه دوم و بذر و غده گواهی شده موسیر از شرکت پاکان بذر اصفهان با رتبه سوم به عنوان برگزیدگان این رویداد تقدیر و تجلیل شد.

گالری تصاویر

تاریخ انتشار : 1398/12/26
کد : 104
تعداد بازدید: 55

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601