جمعه 15 فروردین 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

پنجمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، پنجمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» با حمایت و همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان در بهمن ماه 1398 برگزار شد.

اهداف برگزاری پنجمین کنفرانس بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها، ارائه‌ پژوهش‌های مبتنی بر تحلیل و تولید محتوا در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای، توسعه‌ بازی‌های جدی (آموزشی، درمانی، تبلیغی و ...)، آسیب‌شناسی و آینده‌پژوهشی صنعت بازی‌های رایانه‌ای ملّی و نگاه ویژه این رویداد بازی‌های درمانی ذکر شده است .
این رویداد شامل سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌ها و کارگاه‌های تخصصی حوزه‌های متنوع مرتبط با بازی‌های رایانه ای، نشست‌های تخصصی و ارائه مقالات در زمینه‌های مختلف از جمله مهندسی کامپیوتر، روانشانسی، جامعه شناسی، هنر، حقوق، مدیریت اقتصاد، فقه، علوم سیاسی، روانپزشکی، توانبخشی، مهندسی پزشکی و ... است.
محورهای اصلی کنفرانس علوم کامپیوتر و نرم افزار بود که بعد از فراخوان انجام شده 112 مقاله به دبیر خانه کنفرانس ارسال گردیدو از این میان 39 مقاله به صورت ارائه شفایی و 29 مقاله به صورا پوستری ارائه شد. گفتنی است تمام مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.
لازم به ذکر است در کنار برگزاری این رویداد، جذب سرمایه برای بازی سازان نیز انجام شد.

گالری تصاویر

تاریخ انتشار : 1398/12/26
کد : 103
تعداد بازدید: 45

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601