به صورت مجازی برگزار خواهد شد:
گنج بی پایان

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، مراسم دیدار با خانواده شهید سردار حسین آقادادی و تکریم از مقام علمی و معنوی ایشان در ایام عید مبعث حضرت رسول و روز بزرگداشت شهدا در بنیاد نخبگان استان اصفهان، به صورت مجازی برگزار می گردد.

این مراسم با حضور سرکار خانم مقاره عابد، همسر شهید و سردار گرامی فرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه، همراه با حضور مجازی نخبگان و استعدادهای برتر  برگزار خواهد شد.
زمان مراسم یکشنبه 24 اسفندماه از ساعت 10 الی 11:30 خواهد بود.

آشنایی با سردار شهید مهندس حسین آقادادی
وقتی حرف از شهادت می‌شود رشادت و شجاعت و جوانمردی به یادمان می‌آید؛ یادمان می‌آید که مردان و زنانی که به شهادت رسیدند کمی با دیگران متفاوت بودند، متفاوت از این جهت که در این دنیا بند نبودند، گویی از همان ابتدا به دنبال آرزوی خود رفته‌اند و عطش شهادت آنها را از هر چه متعلق به این دنیاست دور کرده است.
یکی از شهدایی که برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) عازم سوریه شد و به آرزویش رسید، مهندس حسین آقادادی است. او یکی از افراد تحصیلکرده و مفید برای جامعه بود که شهادت را به تمام خوبی‌های دنیا ترجیح داد و رخت بربست و آسمانی شد.
شهید حسین آقادادی 2 فروردین 1353 در اصفهان چشم به دنیا گشود، حسین تحصیلات ابتدایی خود را از سال 60 در دبستان شهید محمد قضاوی ناحیه 4  اصفهان آغاز کرد، در 16  اردیبهشت سال 61  برادر بزرگش اکبر در عملیات بیت‌المقدس شهید شد درحالی‌که حسین تنها 8  سال داشت اما از همان کودکی تصمیم گرفت در مسیر برادر قدم بگذارد. ایشان دارای درجه کارشناسی مهندسی عمران بوده در تیپ مهندسی سپاه پاسداران  مشغول به خدمت بودند.
درجه ستوان دومی نخستین درجه نظامی بود که در طول خدمت خود در سپاه پاسداران به آن نائل شد و درجه سرداری آخرین درجه‌ای است که پس از شهادت به‌پاس خدمات فراوان به ایشان اعطا شد. شهید آقادادی صاحب سه فرزند به نام‌های فاطمه زهرا، ریحانه و محمدرضا است.
در 26 مهرماه 96 و در حمله گروه تکفیری داعش به پاسگاهی در سوریه، پاسدار شهید حسین آقادادی از ناحیه قلب و گردن مجروح و به شهادت رسیدند.  ایشان در گلستان شهدا و در کنار مزار برادر شهیدشان اکبر آقادادی از شهدای دفاع مقدس، تدفین شدند.

 
جهت ثبت‌نام و دریافت لینک حضور در این مراسم کلیک کنید.(مستعدین برتر و نخبگان می تواننداز طریق پورتال خود در سامانه سینا نیز برای ثبت نام اقدام کنند)


تاریخ انتشار : 1399/12/18
کد : 10222
تعداد بازدید: 196