یکشنبه 10 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ثبت نام تا 10 اسفند ماه تمدید شد
ثبت نام در رویداد ملی فرصت

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، رویداد ملی فرصت با کارگزاری شرکت کاشف طوبی و با حمایت بنیاد ملی نخبگان (در قالب طرح شهید بابایی) برگزار خواهد شد.

رویداد رقابتی مسئله محور فرصت، با اهداف متنوعی همچون آموزش و توانمندسازی دانشجویان مستعد، شبکه سازی میان دانشجویان صاحب ایده و مجموعه های سرمایه گذار و فناور، تلاش برای حل نیازهای صنعت و جامعه و تولید محصول و ... برگزار میشود.
 در این دوره، دانشجویان با تشکیل تیمهای رقابتی و حضور در قطبهای صنعتی کشور، در پنج حوزۀ "کشاورزی نوین"، "اتوماسیون صنعتی"، "لوازم خانگی"، "سلامت و بهداشت" و "صنعت دریایی" به رقابت میپردازند. دانشجویان در مسیر رویداد علاوه بر دریافت آموزشهای تخصصی ویژه، تحت هدایت منتورهای مجرب قرار گرفته و با کار تیمی به پرورش ایده، طراحی صنعتی و ساخت محصول خود میپردازند.
 در پایان  تیم های برگزیده نیز علاوه بر بهره مندی از مزایای طرح شهید بابایی، میتوانند سرمایۀ لازم برای ایجاد کسب و کار خود را جذب نمایند. علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به وبگاه رویداد ملی فرصت به آدرس www.oppevent.ir  مراجعه نمایند.


تاریخ انتشار : 1399/12/02
کد : 10202
تعداد بازدید: 145

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان، تلفن تماس: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱