یکشنبه 10 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

قابل توجه نخبگان و مستعدین برتر استان اصفهان
بازدید مجازی از مجتمع فرآورده های گوشتی تانیس

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در نظر دارد با همکاری این بنیاد، بازدید مجازی از مجتمع فرآورده های گوشتی تانیس را برگزار نماید.

شرکت فرآورده های گوشتی تانیس در سال 1384 به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر فراورده های گوشتی پا به عرصه صنایع غذایی ایران گذاشت. این شرکت با تکیه بر 25 سال سابقه علمی و تجربی مدیران خود در امر تولید فراورده های گوشتی و با دارا بودن تیمی متخصص و مجرب که از سرآمدان این رشته می باشند، توانسته است از بدو شروع سهم بسزایی از بازار داخل را به خود اختصاص داده و هرروز به دنبال توسعه بازارهای خود و افزایش روزمره کیفی محصولات تولیدی وپاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان در تامین تنوع در سبد کالاهای مورد نیاز می باشد و این شرکت هم اکنون با تولید انواع فرآورد های گوشتی بالغ بر صد نوع از انواع محصول طیف وسیعی از مصرف کنندگان را به سوی محصولات خود جلب کرده است.

همچنین با برخورداری از مدرن ترین ماشین آلات در خطوط تولیدی و با استفاده از بهترین دستگاه های نظارت پایش و اندازه گیری در آزمایشگاه های خود و با بهره مندی از تعدادی از مجربین این صنعت توانسته است همگام با استاندارد های بین المللی سهم به سزایی در رقابت با بازار کسب کند و اخذ گواهینامه های بین الملیی ISO 22000 و استانداردهای ملی از آن نمونه می باشد. استاندارد ISO 22000 که برای اولین بار در صنعت فراورده های گوشتی کشور توسط این شرکت از شرکت TUV اخذ شد، تضمینی برای تولید و عرضه محصولات سالم و مطابق استانداردهای جهانی به مصرف کنندگان نهایی خواهد بود.

تاریخ برگزاری: سه شنبه 30 دی ماه 1399، ساعت 14 الی 16
جهت شرکت در بازدید کلیک کنید

تاریخ انتشار : 1399/10/29
کد : 10200
تعداد بازدید: 155

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اصفهان، میدان قدس، خیابان علامه مجلسی، کوی مشیرفاطمی (کوی شماره۶)، بنیاد نخبگان استان اصفهان، تلفن تماس: ۳۴۷۱۷۷۰۱-۰۳۱