بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/03/27 - 17:48
  • - تعداد بازدید: 171
  • - تعداد بازدیدکننده: 155
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در استان اصفهان و در قالب طرح هسته‌های استادمحور علمی ـ فرهنگی

32 هسته ی دانشجویی با راهبری اساتید برگزیده فعالیت خود را آغاز کردند.

بنیاد نخبگان استان اصفهان پنج شنبه 24 خرداد ماه 1403، میزبان 230 تن از مستعدان برتر نوورود دانشگاه های استان و 32 استاد راهبر طرح هسته های دانشجویی علمی و فرهنگی بود

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، دکتر حسین ربانی رئیس بنیاد نخبگان در این مراسم ضمن برشمردن مزایا این طرح افزود: آماده سازی دانشجویان در سال های اولیه ورود به دانشگاه جهت ورود به عرصه پژوهش و علم زیر نظر اساتید برگزیده از اهداف این طرح خواهد بود.

وی افزود: در این طرح اساتید ضمن ایجاد توانمندی لازم در اعضا برای فعالیت در حوزه تخصصی و فرهنگی و ایجاد هم افزایی و هم گرایی در بین اعضای گروه می توانند از خدمات مشاورین تخصصی و عمومی در جهت رشد اعضا استفاده کرده و همچنین از دوره های آموزشی برنامه ریزی شده بنیاد استفاده نمایند.

در ادامه این مراسم هسته های دانشجویی اولین جلسه خود را در محیطی صمیمی و با حضور استاد راهبر تشکیل و با یکدیگر بیشتر آشنا شدند.

گفتنی است در این طرح دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی یا مقطع دکترای حرفه ای،دارای رتبه های برتر کنکور سراسری، رویدادهای علمی و یا سایر شرایط ذکر شده در شیوه نامه طرح می توانند ضمن شرکت در برنامه های طراحی شده توسط اساتید راهبر در طول مدت طرح، از برنامه ریزی فرهنگی و علمی که توسط بنیاد ملی نخبگان اجرا می شود استفاده نمایند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 171916
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

تصاویر