بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/07 - 08:24
  • - تعداد بازدید: 441
  • - تعداد بازدیدکننده: 361
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه
فراخوان ویژه جذب شرکتهای فعال در حوزه ICT و هوش مصنوعی

پلتفرم تجاری سازی و صادرات محصولات و خدمات این حوزه

پلتفرم تجاری سازی و صادرات محصولات و خدمات حوزه هوش مصنوعی(AICT) با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان و شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش کارگزار صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آماده شده است.

این پلتفرم در راستای اهداف تعیین شده در نقشه راه توسعه هوش مصنوعی کشور و تحقق چشم‌انداز در حوزه‌های رشد اقتصاد و سرمایه‌گذاری در حوزه هوش مصنوعی، پلتفرم تجاری سازی و صادرات محصولات و خدمات این حوزه طراحی شده است.

این پلتفرم می تواند خدمکات ذیل را ارائه دهد:

1ـ مدت زمان فعالیت پلتفرم در طول یکسال ( 365 روز / 7 روز هفته / 24 ساعت )

 کلیه مراجعه کنندگان در تمام نقاط دنیا می توانند در 365 روز سال از این پلتفرم بازدید کنند و با خدمات ، ایده ها و محصولات با کیفیت و شرکتهای ایرانی آشنا و با این شرکتها به طور مستقیم ارتباط برقرار نمایند.

2ـ غرفه آنلاین ( محصولات و خدمات اختصاصی شرکت ها )

نمایش اطلاعات و مشخصات خدمات و محصولات شامل عکس، مشخصات فنی، کاتالوگ، قیمت خدمات و محصولات و حتی آخرین رویدادها و وقایع در خصوص محصولات و تولید کننده ی آن به درخواست کنندگان خدمات و خریداران در تمام جهان و در طول 365 روز سال. غرفه آنلاین به تولید کنندگان ایرانی این فرصت را می دهد که با خریداران حرفه ای و درخواست کنندگان خدمات به صورت مستقیم در تماس باشند.

3ـ فضای اختصاصی شرکت ها

 هر شرکت تولید کننده و ارائه دهنده خدمت در پلتفرم آنلاین ، یک وب سایت شخصی دارد که در آن می تواند اطلاعات برند و محصولات خود را شامل عکس، فیلم، متن، کاتالوگ، نمایشگاه آنلاین، اهداف و ماموریت ها، استاندارد ها، اخبار، وقایع و نوآوری ها و تبلیغات خود را در آن طراحی و با پیشتیبانی آنلاین 24 ساعته در معرض دید خریداران حرفه ای دنیا قرار دهد .

4ـ جلسات B2B ( تعیین وقت ملاقات B2B )

در این پلتفرم آنلاین ، امکانات حرفه ای ارتباط های B2B در نظر گرفته شده است به نحوی که مدیران یا نمایندگان شرکت ها با حضور در پلتفرم هوش مصنوعی و ICT با ایجاد برنامه زمانبندی خود امکان تعیین وقت ملاقات برای شرکت های داخلی و خارجی را فراهم می کنند.

5ـ مناقصه

تیم حرفه ای این پلتفرم ، اطلاعات مناقصه های موجود در زمینه هوش مصنوعی و ICT داخلی و خارجی در حال برگزاری

در سراسر جهان را به صورت دقیق بررسی نموده و با ذکر جزییات از قبیل نام کشور و شهر ، گروه تخصصی محصولات و نوع محصولات، تاریخ مناقصه، زمان باقیمانده تا اتمام مناقصه، مدارک مورد نیاز، مراحل اداری و مکاتبات اداری مورد نیاز جهت موفقیت در مناقصه ها را در اختیار شرکت های ایرانی قرار می دهد.

6ـ خبرنامه آنلاین

خبرنامه آنلاین با پشتیبانی قدرتمند، به تولید کنندگان این امکان را می دهد که آخرین محصولات و نوآوریها در تولیدات خود را در تمام طول سال به صورت B2B در اختیار مخاطبان خبرنامه قرار دهند. خبرنامه به بیش از 20000 مشترک حرفه ای ارسال می گردد و میانگین بازدهی آن با توجه به سوابق ارسال خبرنامه های مشابه به 43 % می رسد که این میزان بازدهی نرخ بالایی از میزان مشارکت در خبرنامه را تصدیق می کند.

7ـ مجله آنلاین

مجله آنلاین با بالاترین استاندارد های جهانی آخرین اخبار نوآوری در حوزه های مختلف هوش مصنوعی و ICT را منتشر می کند. هدف این مجموعه رسیدن به 30000 عضو و مشترک حرفه ای در انتهای سال اول شروع فعالیت می باشد. مجله آنلاین با ابزار های حرفه ای مجلات آنلاین از قبیل مستندات گرافیکی ، فیلم های ویدیویی و مقاله های معتبر ، اطلاعات جدید دنیای هوش مصنوعی و صنعت را به آسانی در اختیار علاقمندان و خوانندگان خود قرار خواهد داد .

مزایای حضور در پلتفرم آنلاین هوش مصنوعی:

1ـ جهانی شدن تولید کنندگان و شرکت های ایرانی

 ارتباط شرکت های داخلی با بازارهای بین المللی در تمام حوزهای هوش مصنوعی و ICT

2ـ برند سازی

 قرارگیری نام تجاری تولید کنندگان ایرانی در کنار نام سایر تولید کنندگان خارجی معروف دیگر و جهانی شدن

3ـ فروش مستقیم

ارتباط و تماس مستقیم و بدون واسطه با شرکت های واقعی نیازمند خدمت

4ـ ایجاد و توسعه شبکه فروش

جذب توزیع کنندگان جدید و حمایت از شبکه فروش قطعی محصولات و خدمات فنی

5ـ آمار و ارقام

با ایجاد یک داشبورد حرفه ای ، شرکت کنندگان و اعضای پلتفرم می توانند در هر لحظه شرایط بازار را تجزیه و تحلیل کرده و با آمار گیری، بازده سرمایه گذاری خود را بدست آورند .

6ـ افزایش بازدید کنندگان

افزایش بازدیدکنندگان از وب سایت و غرفه شرکت ها از طریق بهبود بخشیدن به SEO پلتفرم و صفحات رسمی تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمت

 

آدرس شرکت: https://btbaco.com

آدرس پلتفرم:

جهت ارتباط با شرکت بهبود تجهیز با شماره 03133931127 تماس حاصل فرمائید.

 

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 164435
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید