بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/06/06 - 12:33
  • - تعداد بازدید: 246
  • - تعداد بازدیدکننده: 221
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس بنیاد ملی نخبگان استان اصفهان:

نمایشگاه IAI2023 در اصفهان برگزار می‌شود

رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه هوش مصنوعی اصفهان IAI2023 خبر داد.

به گزارش دبیرخانه جایزه مصطفی (ص) در اصفهان، حسین ربانی با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با پنجمین دوره جایزه بین المللی مصطفی (ص) نمایشگاه IAI2023 و رویداد سرمایه‌گذاری هوش مصنوعی با حضور صنایع بزرگ در اصفهان برگزار می‌شود. وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه تا دهم شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به سایتhttps://iaievent.ir/ نسبت به ثبت نام اولیه این نمایشگاه اقدام نمایند. 

رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان با اشاره به زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه  هفتم مهرماه به میزبانی هتل عباسی اصفهان برگزار می‌شود. 
وی در پایان بیان کرد: با حمایت بنیاد ملی نخبگان اصفهان، غرفه داران، اساتید و ... می‌توانند بصورت رایگان از مزایا، خدمات و حمایت‌های پلتفرم مجازی تجاری سازی و صادرات محصولات و خدمات در حوزه هوش مصنوعی بهره‌مند شوند. تاکنون 70 شرکت ثبت نام اولیه نموده‌اند که بعد از پایان مهلت ثبت نام، از بین شرکت‌های درخواست‌کننده، واجدین شرایط انتخاب و به آن‌ها اعلام حضور می‌گردد. 

گفتنی است بنیاد نخبگان استان اصفهان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تعاملات بین‌الملل علم و فناوری با هدف توسعه بازارهای داخلی و بین‌الملل صنعت اقتصاد دیجیتال ایران، علاوه بر Pitch و Reverse Pitch مسایل هوش مصنوعی توسط صنایع بزرگ، نشستهایB2B با هدف بهره‌مندی بیشتر شرکت‌های ایرانی از فرصت‌های بین‌المللی و داخلی را برگزار خواهد کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از ساعت ۷ تا ۲۲ با شماره تلفن ۰۹۳۹۲۴۲۱۵۵۸ تماس حاصل کنند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,جایزه مصطفی(ص)
  • کد خبر : 167045
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید