بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/07/10 - 21:20
  • - تعداد بازدید: 700
  • - تعداد بازدیدکننده: 635
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
دومین جشنواره دستآورد برگزار شد

نخبگان دارای دستاورد علمی مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرند

آقای دکتر سید سلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان به همراه معاونان و روسای بنیاد های استانی از جشنواره دستآورد بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان،دکتر سید سلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان به همراه فرشاد سلیمانی معاون توسعه بنیاد ملی نخبگان، یاسین کیخا سرپرست معاونت سرآمدان و نخبگان، رسول محمدقلی دستیار ویژه رئیس بنیاد ملی نخبگان در امور مستعدان و آینده‌سازان  و روسای بنیاد های استانی از جشنواره دستآورد بازدید کردند

در این بازدید کارگروه های حکمرانی عالمانه  تیم های حل مسئله احمدی روشن و طرح رفعت و دیگر مستعدان برتر شرکت کننده در این رویداد فعالیتها  و دستآوردهای خود را ارائه دادند.

گفتنی است افتتاحیه این رویداد به دست دکتر اکبر صالحی رئیس فرهنگستان علوم  و زئیس سابق سازمان انرژی اتمی صورت گرفت و بعد از 7ساعت داوری طرح ها و سخنرانی های پژوهشی به کار خود خاتمه داد.

لازم به ذکر است این جشنواره با حضور 150 تن از مستعدان برتر و اساتید راهبر استان اصفهان برگزار شد، در نهایت 4 تن از شرکت کنندگان لوح تقدیر از دست رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان دریافت کردند. برگزیدگان اصلی این رویداد بعد از جمع بندی نظرات داوران اعلام می گردد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,جایزه مصطفی(ص)
  • کد خبر : 167485
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید