بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/07/30 - 12:00
  • - تعداد بازدید: 240
  • - تعداد بازدیدکننده: 204
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در رویداد کاروتک دانشگاه صنعتی اصفهان

شرکت در رویداد کاروتک دانشگاه صنعتی اصفهان

بنیاد ملی نخبگان در راستای مأموریت اصلی خود که شناسایی، توانمندسازی و حفظ و به‌کارگیری نخبگان و استعدادهای برتر کشور می‌باشد، در تعامل با گروه صنعتی انتخاب، طرح ویژه اختصاصی جذب و استخدام را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان این رویداد با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین کارجویان (دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان) و کارفرمایان (شرکت‌ها و سازمان‌های صنعتی و کسب‌وکار) طراحی شده است.

در این طرح کلیه دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های مهندسی برق (گرایش‌های الکترونیک، مخابرات، کنترل و قدرت) مهندسی کامپیوتر (گرایش‌های سخت‌افزار و نرم‌افزار) مهندسی مکانیک (گرایش‌های طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، ساخت و تولید) مهندسی مواد و مهندسی صنایع ، حسابداری و امور مالی و طراحی صنعتی که از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برخوردار بوده و یا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر باشند، فرصت حضور و ثبت‌نام خواهند داشت.

در همین راستا گروه صنعتی انتخاب بعنوان گروه صنعتی پیشگام در طرح جذب نخبگان و استعدادهای برتر ، در تاریخ یکم و دوم آبان ماه 1402 در رویداد کار و تک دانشگاه صنعتی اصفهان حضور خواهد داشد.

از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مذکور دعوت می شود جهت آشنایی با فرصت های شغلی و استخدامی گروه صنعتی انتخاب ، در این رویداد حضور به هم رسانند.

همچین متقاضیان می توانند علاوه بر شرکت در رویداد کاروتک دانشگاه صنعتی اصفهان، با مراجعه به وبسایت www.bmnentekhab.ir نسبت به ثبت روزمه خود اقدام نمایند .

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 167802
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید