بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/08 - 08:44
  • - تعداد بازدید: 396
  • - تعداد بازدیدکننده: 388
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) برگزار می کند:

رقابت علمی کنز

بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) یک مسابقه علمی با نام کنز (کاربرد دانش و اندیشه برای جامعه) ایجاد کرده است. این مسابقه با هدف تعمیق تفکر و ایجاد نوآوری در جامعه دانشگاهی برای رسیدگی به مشکلات جهان اسلام در حوزه‌های مختلف برگزار می‌گردد. در این رقابت علمی دانشمندان، محققان، مبتکران، دانشجویان دانشگاه‌ها و اساتید زیر 45 سال تشویق می شوند که ایده‌ها و دستاوردهای علمی و فناوری خود را در قالب یک فایل ویدیویی ارائه دهند.

بنیاد مصطفی (ص)

بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) با تاکید بر گسترش علم و فناوری در جهان اسلام، همراه با اتخاذ رویکردی غیرانتفاعی و حفظ استقلال کامل در دستیابی به اهداف خود، با احترام به پیامبر اکرم (ص) و با پیروی از آموزه‌‌های اسلام، فعالیت‌‌های خود را در راستای تقدیر از دانشمندان جهان اسلام و قدردانی از تلاش‌‌های آن‌ها، همراه با تعلیم دانشمندان آینده در سرتاسر جهان آغاز کرده است. بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) سعی در گسترش همکاری، هم‌‌افزایی و هم‌‌گرایی در حوزه علم مدرن و فناوری‌های جدید و همچنین الگوسازی از شخصیت‌‌های برجسته علم و فناوری دارد.

حوزه‌های رقابت:

این مسابقه در شش حوزه مختلف برگزار می‌شود. هر دستاورد علمی و فناوری در قالب ایده ، کتاب ، مقاله، اختراع، نمونه اولیه یا محصول جدید قابل قبول است.

برای شرکت در کنز 1401 اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 161806
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید