بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/09 - 12:57
  • - تعداد بازدید: 1177
  • - تعداد بازدیدکننده: 1084
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیش رویداد هم نت هوش مصنوعی با تخفیف ویژه برای مستعدین برتر

بوت کمپ جامع هوش مصنوعی اسمارتک

شتابدهنده هوش مصنوعی اسمارتک با حمایت بنیاد نخبگان استان اصفهان در نظر دارد بوت کمپ جامع هوش مصنوعی را برگزار نماید. حضور مستعدان برتر استان اصفهان در این بوت کمپ با تسهیلات ویژه برنامه ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، بوت کمپ جامع هوش مصنوعی اسمارتک شامل سه دوره شروع از صفر، متخصص شو و AI Mastery  میباشد. در این دوره حدود  150 ساعت مباحث تخصصی هوش مصنوعی به صورت کاربردی آموزشی داده میشود.

شروع از صفر
اگه به هوش مصنوعی علاقه داری و نمیدونی از کجا شروع کنی؛ اگه تحصیلات مرتبط با هوش مصنوعی نداری ولی دوست داری وارد دنیای هوش مصنوعی بشی؛ بوتکمپ شروع از صفر دقیقا همون جایی هست تا به آنچه نیاز داری برسی و به دنیای هوش مصنوعی سلام کنی.
این دوره که 70 ساعت طول میکشه در 3 ماه آموزشی مسیر درست و کاربردی هوش مصنوعی را یادمیگیری و آماده میشی برای متخصص شدن
 
متخصص شو
در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 15 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP، 35 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

دوره AI Master
افراد زیادی هستند که به اندازه کافی در زمینه هوش مصنوعی آموزش دیده اند و دوره ها و منابع مختلف را بررسی کرده و دید نسبتا خوبی نسبت به هوش مصنوعی پیدا کرده اند ولیکن یک مشکل اساسی دارند. این افراد هنوز خوب تجربه کسب نکرده اند و در صورت ورود به بازار کار به مشکلات زیادی از جمله ناامیدی دچار می‌شوند. بوتکمپ  AI master طراحی شده تا افراد با حضور یک منتور خوب و با مسائل واقعی دست و پنجه نرم کنند و ریسک حضور در محیط های کسب و کار را کاهش دهند. این بوتکمپ شامل 20 ساعت آموزش اصول تجاری سازی و حرفه‌ای در هوش مصنوعی است و 10 جلسه 90 دقیقه ای منتورینگ با حضور افراد باتجربه صنعت. در پایان افراد یک مساله واقعی را حل کرده و با رزومه و تجربه خوبی وارد فضای کار می‌شوند.

خدمات ارائه شده در بوت کمپ:

    کلاس آنلاین + ذخیره سازی آفلاین در پروفایل کاربری
    پروفایل محتوا نظیر معرفی کتاب، جزوه و …
    گروه رفع اشکال واتساپی
    10 جلسه 2 ساعته هم افزایی مطابق با پیشرفت در Kaggle
    خدمات منتورینگ و راهبری فردی تخصصی و اجرایی
    کارآموزی و ورود به فضای کسب و کار
    عضویت در شبکه تخصصی اسمارتک

و ...

هزینه های ثبت نام:

دوره شروع از صفر: 70 ساعت آموزشی و ...:  2.490.000 تومان

دوره متخصص شو: 45 ساعت آموزشی و ...: 2.690.000 تومان

دوره AI Master:   آموزش به همراه کارآموزی و ...: 3.190.000 تومان

هزینه بوت کمپ جامع: 5.900.000 تومان

مهلت ثبت نام تا 30 آبان

لازم به ذکر است مستعدان برتر و مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می توانند جهت دریافت کد تخفیف 10 درصدی و تخفیف 1.400.000 تومانی برای هر دوره) با شماره 03134717701 داخلی 2 (یا ارسال پیام به شماره واتس آپ 09136292369 ) تماس حاصل فرمایند.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 161284
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید