بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/05 - 15:31
  • - تعداد بازدید: 195
  • - تعداد بازدیدکننده: 184
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با هدف آشنایی با مجموعه‌های نخبه‌پرور صورت می‌گیرد

برگزاری گردهمایی استانی مجموعه‌های نخبه‌پرور یزد و اصفهان

گردهمایی استانی مجموعه‌های نخبه‌پرور استان‌های یزد و اصفهان با حضور معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ گردهمایی استانی مجموعه‌های نخبه‌پرور استان های یزد و اصفهان با حضور رسول محمدقلی معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان و رضا گلشن مهرجردی مدیرکل امور مستعدان و آینده‌سازان برگزار می‌شود.

اعلام برنامه‌های آینده، ارائه گزارش فعالیت‌های انجام شده، آشنایی با برخی مجموعه‌های نخبه‌پرور استان و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ ار مهمترین موضوعات است این گردهمایی است.
 
این گردهمایی نهم اردیبهشت ماه ساعت  ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۳۰ با حضور نمایندگان مجموعه‌های نخبه‌پرور استان‌های یزد و اصفهان بصورت برخط برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می توانند جهت دریافت لینک جلسه به آی دی @yamahdi313_2 پیام دهند.

شایان ذکر است: به‌منظور تحقق مأموریت و نیل به اهداف «طرح شناسایی و هدایت استعدادهای برتر (شهاب)» و در اجرای سیاست اجرایی طرح شهاب در محور «هدایت» دورۀ متوسطه مبنی بر «ارتقاء کیفیت تحصیل رسمی، غنی‌سازی در حوزه‌های استعدادی و پرورش مهارت‌های پایۀ اثرگذاری نخبگانی (خلاقیت، حل مسئله، رهبری و همدلی اجتماعی)»، بنیاد ملی نخبگان از توسعۀ کانون‌های مردمی شناسایی و هدایت مستعدان پشتیبانی می‌کند.

رشد و بالندگی مستعدان در مناطق مختلف (با تکیه بر مناطق محروم) و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و قابلیت‌های آنان در تعالی و پیشرفت متوازن مناطق مختلف کشور، متشکل شدن دانش‌آموزان مستعد در قالب کانون‌های مردمی و هویت‌بخش فعال در عرصۀ شناسایی، هدایت و توانمندسازی مستعدان و افزایش سهم و نقش کانون‌های مردمی (به‌مثابه حلقه‌های میانی مورد تأکید رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی) در تأسیس و فعالیت نهادهای توانمندساز و نخبه‌پرور اهداف تدوین و اجرای این شیوه‌نامه است.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 170954
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان