بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/10 - 16:01
  • - تعداد بازدید: 83
  • - تعداد بازدیدکننده: 78
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حاشیه جشنواره دستآورد

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین‌رشته‌ای در حوزه سلامت بین دانشگاه‌های علوم‌پزشکی، اصفهان، صنعتی اصفهان و بنیاد نخبگان استان اصفهان

تفاهم‌نامه همکاری علمی روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، اصفهان و صنعتی اصفهان و رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان در خصوص ایجاد شبکه پژوهش‌های بین رشته‌ای در حوزه سلامت، همزمان با جشنواره دستاورد امضا گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، دکتر حسین ربانی رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان در حاشیه جشنواره دستآورد ضمن تاکید بر لزوم حمایت از شکل‌گیری پژوهش‌های بین‌رشته‌ای افزود: این تفاهم‌نامه در ادامه تفاهم‌نامه سال 1398 مابین دانشگاه‌ها بوده و بر اساس این تفاهم‌نامه فعالیت‌های پژوهشی حوزه سلامت که به صورت مشترک از محققینی که حداقل از دو دانشگاه در آن حضور داشته باشند، حمایت خواهد شد.

وی افزود: هدف اصلی از تشکیل این شبکه، تشکیل تیم‌های بین‌دانشگاهی است که تاکنون طی دو دوره فراخوان، 24 تیم تشکیل شده است که تعدادی از این پژوهش‌ها منجر به فناوری می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: پژوهش‌های حوزه سلامت نیازمند حضور افراد از رشته‌های مختلف شامل علوم پزشکی، علوم انسانی، هنر، علوم اجتماعی، فنی مهندسی و علوم پایه می باشد. با توجه به استقبال و حمایت بسیار خوب روسای هر سه دانشگاه، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد توسعه فعالیت‌های بین رشته‌ای سلامت و تشکیل هسته‌های تخصصی در این حوزه باشیم. انشاله در آینده نزدیک فراخوان‌ها و برنامه‌های مرتبط اعلام خواهد شد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 161868
کلمات کلیدی
مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان
خبرنگار

مدیر سایت بنیاد نخبگان استان اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید